Про Центр післядипломної медичної освіти

Понад 200 років освіти і науки в Україні

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна – один з найстаріших класичних університетів Східної Європи, що входить до ТОП-500 кращих університетів планети за даними престижного міжнародного рейтингу QS World University Rankings (Великобританія).

За свою майже 220-річну історію Каразінський університет дав світу понад 150 000 випускників, серед яких три лауреати Нобелевської премії та сотні видатних вчених, чий внесок у розвиток науки і людської цивілізації важко переоцінити.

На сьогодні Каразінський університет – це 6 науково-навчальних інститутів, 17 факультетів, 131 кафедра та близько 200 магістерських та бакалаврських освітніх програм для 16 000 студентів, серед яких близько 4000 – громадяни 57 країн світу.

В усі часи Каразінський університет був і є потужним освітньо-науковим центром України, символом незламного міста-героя Харкова, колискою демократії та свободи.

Центр післядипломної медичної освіти медичного факультету  Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна є структурним підрозділом Університету, який створено рішенням Вченої ради від 29.03.2021 р., протокол № 4, введеним в дію наказом в. о. ректора від 28.04.2021 р.  № 3501-1/182.

Робота Центру організовується і здійснюється відповідно до законодавства України  з метою забезпечення організаційного,  експертно-аналітичного, інформаційного супроводу структурних підрозділів Університету, які здійснюють освітню, наукову, навчально-методичну роботу із слухачами освітніх заходів у сфері післядипломної медичної освіти в єдиній системі безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників, постійного підвищення якості освіти на Європейському рівні, а також становлення та розвитку єдиного освітнього простору для осіб немедичних спеціальностей з метою підвищення рівню компетентності у сфері медико-профілактичних знань, що регламентується Положенням про Центр, затвердженим рішенням Вченої ради від 28.11.2022 р., протокол № 18, та введеного в дію наказом ректора № 3501-1/708 від 05.12.2022 р.

Діяльність Центру післядипломної медичної освіти

Центр координує провадження освітньої діяльності потужним науково-педагогічним колективом медичного факультету та інших структурних підрозділів Університету у сфері післядипломної освіти, до складу якого входять більше 50 докторів наук, професорів, близько 200 кандидатів наук, доцентів, знані в Україні та за її межами фахівці, відомі вчені, лікарі, викладачі.

 Освітні заходи проводяться з використанням сучасної матеріально-технічної бази медичного факультету, найкращого в країні симуляційного центру та майже 30 клінічних баз, серед яких шість Інститутів Національної академії медичних наук України та найкращі заклади охорони здоров’я м. Харків.

З моменту організації Центру при медичному факультеті Каразінський університет надає можливість своїм вихованцям отримати повний цикл медичної освіти від шкільної парти до робочого місця лікаря та підтримувати належний рівень фахової компетентності фахівці впродовж всього періоду його професіональної діяльності за рахунок численних заходів безперервного професійного розвитку:

підготовка здобувачів вищої освіти – отримання диплому про вищу медичну освіту;

інтернатура – післядипломне набуття випускником первинної лікарської спеціальності;

вторинна лікарська спеціалізація – набуття нової або підтвердження наявної лікарської спеціалізації;

заходи безперервного професійного розвитку – підтримання гідного рівню фахової компетенції протягом всієї професійної діяльності лікаря.

 

Про нас кажуть:

"Центр післядипломної медичної освіти ХНУ ім. В.Н. Каразіна - флагман післядипломної медичної освіти в Україні"
image

Новини

Лютий 2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3