Освітні заходи для осіб немедичних спеціальностей

 

Одним з напрямків роботи Каразінського Центру післядипломної медичної освіти є організація та проведення освітніх заходів для осіб немедичних спеціальностей з метою підвищення рівню обізнаності у сфері медико-профілактичних знань.

 

Цей напрямок роботи – це виконання традиційної місії освітньо-просвітницького центру регіону, яким завжди був Каразінський університет для Слобожанщини, а саме підвищення рівню санітарної культури, зміцнення та збереження здоров’я населення.

План освітніх заходів для осіб немедичних спеціальностей

Знання, необхідні кожному

Серед заходів цього напрямку роботи – найважливіші та найактуальніші у будь-які часи тренінги Каразінської школи невідкладної та тактичної медицини, в ході яких слухачі навчаються надавати першу домедичну допомогу, зупиняти критичні кровотечі, надавати першу допомогу при травмах, правильно діяти в умовах техногенних катастроф та застосування зброї масового ураження, застосовувати на практиці протоколи тактичної медицини тощо.

Міжнародна сертифікація та визнання

Освітні пропозиції Каразінської школи невідкладної та тактичної медицини – унікальні за змістом і оформленням, бо проводяться в умовах державного класичного університету, який ліцензований Міністерством освіти і науки України та є авторизованим освітнім центром, визнаним Національною агенцією екстрених медиків (NAEMT, США), Американською асоціацією хірургів, Міжнародним медичним корпусом (IMC) та іншими міжнародними інституціями, а викладачі школи – сертифікованими інструкторами міжнародного рівню. Всі слухачі отримують офіційні сертифікати, а значна частина тренінгів завершується наданням слухачам міжнародних сертифікатів, які визнаються у більшості країн світу.

Численні освітні ініціативи в стінах кращого університету країни

Інші Каразінські школи пропонують слухачам освітні заходи у сферах фізичної терапії та реабілітації, косметології, дієтології та здорового харчування, антиейджингу та естетичної медицини, базових медичних навичок, догляду за хворими, розумного батьківства та підготовки до пологів тощо.

Фотогалерея