ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Провідний провайдер освітніх ініціатив у сфері безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я

Центр післядипломної медичної освіти медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пропонує працівникам сфери охорони здоров’я та особам немедичних спеціальностей близько 500 освітніх заходів (навчання в інтернатурі, цикли вторинної лікарської спеціалізації, численні заходи безперервного професійного розвитку, заходи для підвищення кваліфікації у сфері медико-профілактичних знань тощо), унікальність яких забезпечується класичною Каразінською тріадою – потужна міждисциплінарна теоретична підготовка, симуляційні технології навчання та відпрацювання практичних навичок в умовах реальної клінічної практики. Доєднуйтесь до унікального освітньо-професійного середовища та прямуйте до вершин професійної кар’єри разом з кращими фахівцями країни у стінах провідного класичного університету України!

Напрямки роботи Центру

Освітні заходи у сфері післядипломної медичної освіти мають практичну орієнтованість, проводяться досвідченими викладачами-клініцистами з числа провідних фахівців країни в умовах симуляційного центру або в умовах реальної клінічної практики. Традицією стало залучення провідних фахівців світу до підготовки слухачів (на постійній основі тривають цикли відкритих лекцій від лекторів із США, Великобританії, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Франції тощо).

Безумовною перевагою Каразінської післядипломної медичної освіти є міжнародна сертифікація програм та викладачів – університет є офіційним освітнім центром Національної асоціації екстрених медичних техніків (NAEMT, США), Американської асоціації хірургів (США), Європейської ради реанімації (Євросоюз), а окремі цикли сертифіковані університетом Гарварду (США), Йорку (Великобританія) та іншими провідними науково-освітніми інстанціями.

Нещодавно створений Центр післядипломної медичної освіти дбайливо береже 200-річні традиції Каразінського університету у сфері підготовки лікарів і, водночас, прагне до широкої інтеграції інноваційних технологій навчання, використання сучасних симуляційних тренажерів, ретельного відпрацювання всіх практичних навичок в умовах реальної клінічної практики, актуалізації освітніх програм відповідно до всесвітніх протоколів та керівництв, забезпечення повного інформаційно-організаційного супроводу слухачів з моменту зарахування до отримання документу про виконання конкретної програми.

Освітні ініціативи Центру ґрунтуються на міцному фундаменті:

Запрошуємо до унікального освітньо-професійного середовища – повний цикл професійної підготовки від шкільної парти до вершин професійної кар’єри!

Працює Facebook-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Instagram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Telegram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини