ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Про Каразінський університет

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна – один з найстаріших класичних університетів Східної Європи, що входить до ТОП-500 кращих університетів планети за даними престижного міжнародного рейтингу QS World University Rankings (Великобританія).

За свою майже 220-річну історію Каразінський університет дав світу понад 150 000 випускників, серед яких три лауреати Нобелевської премії та сотні видатних вчених, чий внесок у розвиток науки і людської цивілізації важко переоцінити.

На сьогодні Каразінський університет – це 6 науково-навчальних інститутів, 17 факультетів, 131 кафедра та близько 200 магістерських та бакалаврських освітніх програм для 16 000 студентів, серед яких близько 4000 – громадяни 57 країн світу.

В усі часи Каразінський університет був і є потужним освітньо-науковим центром України, символом незламного міста-героя Харкова, колискою демократії та свободи.

Про Центр

Центр післядипломної медичної освіти медичного факультету  Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна є структурним підрозділом Університету, який створено рішенням Вченої ради від 29.03.2021 р., протокол № 4, введеним в дію наказом в. о. ректора від 28.04.2021 р.  № 3501-1/182.

Робота Центру організовується і здійснюється відповідно до законодавства України  з метою забезпечення організаційного,  експертно-аналітичного, інформаційного супроводу роботи структурних підрозділів Університету, які здійснюють освітню, наукову, навчально-методичну роботу у сфері післядипломної медичної освіти в єдиній системі безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я, постійного підвищення якості освіти до Європейського рівню, а також становлення та розвитку єдиного освітньо-професійного простору для осіб немедичних спеціальностей з метою підвищення рівню компетентності у сфері медико-профілактичних знань, що регламентується Положенням про Центр, затвердженим рішенням Вченої ради від 28.11.2022 р., протокол № 18, та введеного в дію наказом ректора № 3501-1/708 від 05.12.2022 р.

Діяльність Центру

Центр координує провадження освітньої діяльності потужним науково-педагогічним колективом медичного факультету та інших структурних підрозділів Університету у сфері післядипломної медичної освіти, до складу якого входять більше 30 докторів наук, професорів, близько 200 кандидатів наук, доцентів, знані в Україні та за її межами фахівці, відомі вчені, лікарі, викладачі.

Освітні заходи проводяться з використанням сучасної матеріально-технічної бази медичного факультету, найкращого в країні загально клінічного симуляційного центру, двох стоматологічних симуляційних центрів та майже 30 клінічних баз, серед яких шість Інститутів Національної академії медичних наук України та найкращі заклади охорони здоров’я м. Харків.

З моменту організації Центру при медичному факультеті Каразінський університет надає можливість здобувачам освіти декількох категорій отримати повний цикл медичної освіти від шкільної парти до робочого місця лікаря та підтримувати належний рівень фахової компетентності працівників сфери охорони здоров’я всіх категорій впродовж всього періоду його професіональної діяльності за рахунок численних заходів безперервного професійного розвитку.

Залиште відгук про ваш освітній досвід у Каразінському!

Нам важлива Ваша думка! Прагнемо до постійного удосконалення освітнього процесу і будемо раді коментарям, пропозиціям та зауваженням! Зворотній зв'язок - електронною поштою cpo@karazin.ua

Новини

Червень 2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Працює Facebook-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Instagram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Telegram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини