ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

З минулого в майбутнє

З часів заснування Каразінського університету 29 січня 1805 року при ньому функціонує медичний факультет, забезпечуючи підготовку висококласних лікарів, які увійшли в історію людства завдяки безцінному внеску у розвиток медичної науки і практики: Нобелевській лауреат та імунолог І. І. Мечников, терапевт Д. Ф. Лямбль, хірурги П. М. Шумлянський, В. Ф, Грубе та М. П. Трінклер, акушер І. П. Лазаревич, офтальмолог Л. Л. Гіршман, фізіолог В. Я. Данілевський та багато інших.

Відродження післядипломної медичної освіти у Каразінському

В березні 2021 року при Каразінському університеті засновано Центр післядипломної медичної освіти, що дозволило в кращих традиціях класичної університетської освіти створити єдину, цілісну систему підготовки та безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я, яка є втіленням у життя концепції Каразінської академічної тріади: міждисциплінарне та міжгалузеве єднання науки, освіти та практики у єдиному освітньо-професійному середовищі.

Заснування Центру та початок провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної медичної освіти були ініціативою тогочасного декана медичного факультету, д. мед. н., проф. Ігоря БЕЛОЗЬОРОВА та першого директора Центру, к. мед. н., доц. Віктора КРИВОБОКА.

З 2021 року Центром розпочато підготовку фахівців в інтернатурі та провадження освітньої діяльності у сфері безперервного професійного розвитку медичних працівників. Станом на початок 2022-2023 навчального року Центр пропонував слухачам навчання за 8 спеціальностями для підготовки в інтернатурі, 2 програмами набуття вторинної лікарської спеціальності та близько 20 освітніх заходів безперервного професійного розвитку лікарів.

Сьогодення Каразінського Центру післядипломної медичної освіти

Невтомне прагнення до розвитку і самовіддана праця співробітників Центру, адміністрації та науково-педагогічного колективу медичного факультету протягом непростого 2022-2023 навчального року стали поштовхом для розширення переліку освітніх пропозицій у сфері післядипломної медичної освіти і створення багатогранного освітньо-професійного середовища для підготовки та підвищення кваліфікації працівників сфери охорони здоров’я та осіб немедичних спеціальностей у сфері медико-профілактичних знань.

На сьогодні Центр пропонує слухачам підготовку в інтернатурі за 18 первинними лікарськими спеціальностями 221 Стоматологія, 222 Медицина та 228 Педіатрія, більше 35 циклів вторинної лікарської спеціалізації та стажувань, понад 300 освітніх заходів безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я, 20 циклів спеціалізації для осіб без вищої медичної освіти, які працюють в сфері охорони здоров’я, та близько 100 освітніх заходів для осіб немедичних спеціальностей.

З вересня 2022 року до цього часу Каразінський Центр післядипломної медичної освіти працює під керівництвом к. мед. н., доц. Олександра КОЗЛОВА.

Перспективними напрямками роботи Центру є розширення міжнародних контактів, інтернаціоналізація освітніх ініціатив, збільшення освітніх пропозицій по вже запровадженим напрямках діяльності, міжнародна сертифікація викладачів та програм підготовки тощо.

8

Залиште відгук про ваш освітній досвід у Каразінському!

Нам важлива Ваша думка! Прагнемо до постійного удосконалення освітнього процесу і будемо раді коментарям, пропозиціям та зауваженням! Зворотній зв'язок - електронною поштою cpo@karazin.ua

Новини

Червень 2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Працює Facebook-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Instagram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Telegram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини