ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Випускники медичного факультету на захисті суверенітету України

Випускниця медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна ТКАЧЕНКО Ганна Григорівна після закінчення навчання пройшла інтернатуру та працювала лікарем-акушером-гінекологом, але з початку повномасштабного вторгнення російських загарбників стала до лав Збройних сил України і наразі виконує обов’язки начальника медичного пункту одного з бойових батальйонів на посаді лейтенанта медичної служби 18 Словʼянської бригади Національної Гвардії України. Ганна героїчно боронить країну, виконуючи заповіти каразінців: завдання надважкі і небезпечні – надання невідкладної медичної допомоги пораненим безпосередньо в зоні бойових дій, забезпечення евакуації поранених з «нульових» позицій та надання подальшої медичної допомоги.

Ганна ТКАЧЕНКО: «Дуже вдячна викладачам Каразінського за їхню працю! За допомогою отриманих за часи навчання в університеті знань та навичок я зараз та, ким маю бути. Каразінський – це сімʼя, друзі, емоції, спорт, розваги, просто частина серця та життя. Хоч навчання і було довгим та інколи важким, але воно того вартувало. Дякую!»

Пишаємося нашими випускниками! Шановна Ганно, низький уклін від всієї Каразінської спільноти! Повертайте наших захисників живими і бережіть себе!

Каразінський університет – місце виховання справжніх Героїв у білих халатах! Віримо, що найближчим часом пані Ганна змінить «піксель» на білий халат і продовжить акушерсько-гінекологічну практику в країні Незламних! Безмежна шана та низький уклін нашим захисникам та захисницям! Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *