ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Додатковий блок програми підготовки в інтернатурі «Базові хірургічні навички»

Дотримуючись обраного курсу на створення кращої моделі підготовки в інтернатурі в країні, Каразінський Центр післядипломної медичної освіти інтегрує до програм підготовки лікарів-інтернів всіх хірургічних спеціальностей додаткові блоки, які носять переважно симуляційно-практичний характер та дозволяють у повній мірі опанувати практичні навички.

Так, днями проведено додатковий блок підготовки в інтернатурі лікарів-інтернів 2023 року вступу хірургічних спеціальностей «Базові хірургічні навички», в ході проходження якого лікарі-інтерни з використанням біологічних моделей та надсучасних симуляторів відпрацьовували практичні навички, необхідні кожному оперуючому лікарю. Програма додаткового блоку створена за прикладом всесвітньо відомих програм навчання лікарів-хірургів та не має аналогів в Україні.

Заняття проводяться під керівництвом інструкторів Каразінської школи хірургії, ендоскопії та клінічної анатомії, які є визнаними фахівцями у своїй сфері та досвідченими лікарями-хірургами, а отримані навички відпрацьовуються в умовах реальної клінічної практики.

Інтернатура в Каразінському – це цікаве, практично орієнтоване інтенсивне навчання з використанням сучасних технологій навчання та симуляційного обладнання!

Бронюйте місця заздалегідь! Триває попередня реєстрація на навчання в інтернатурі для випускників медичних закладів вищої освіти 2024 року! Кількість місць обмежена! Контакти для попередньої реєстрації за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *