ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Майстер-клас з фізичної терапії та реабілітації «Інструментальна мобілізація м’яких тканин і перкусійний масаж в реабілітації військовослужбовців. Техніки і практичне застосування»

18 листопада 2023 року Центром післядипломної медичної освіти у співпраці з позаштатною групою фізичної терапії та реабілітації оперативного угруповання військ «Харків» для студентів, лікарів-інтернів, лікарів, реабілітологів, викладачів та усіх бажаючих проведено майстер-клас з фізичної терапії та реабілітації «Інструментальна мобілізація м’яких тканин і перкусійний масаж в реабілітації військовослужбовців. Техніки і практичне застосування».

Слухачі майстер-класу під пильним наглядом досвідчених реабілітологів опанували програмні практичні навички перкусійного масажу. Відпрацювання яких проводили на військовослужбовцях з різними проблемами опорно-рухового апарату. На початку заходу, фахівці позаштатної групи фізичної терапії та реабілітації оперативного угруповання військ «Харків» ознайомили слухачів з різноманітними видами інструментарію для перкусійного масажу та принципами його використання. Після збору анамнезу та поділу на групи слухачі освітнього заходу під керівництвом досвідчених реабілітологів з періодичною ротацією опанували навички різних технік мобілізації м’яких тканин.

Учасники тренінгу не лише отримали безцінний досвід та опанували навички, але і зробили власний внесок в покращення самопочуття наших захисників, зробивши черговий маленький внесок у наближення Перемоги.

Планується проведення додаткових тренінгів за цим напрямком.

Слідкуйте за анонсами та долучайтеся до освітніх ініціатив Каразінського! Вперед до перемоги разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *