ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Майстер-клас «Проблема емоційного вигорання серед лікарів: наслідки і профілактика. Психічне здоров’я»

Каразінський Центр післядипломної медичної освіти напередодні відкриття нової Школи післядипломної освіти анонсує проведення пілотного майстер-класу «Проблема емоційного вигорання серед лікарів: наслідки і профілактика. Психічне здоров’я» та запрошує студентів-медиків старших курсів, лікарів-інтернів, молодих та досвідчених лікарів всіх спеціальностей розширити свої знання у сфері власного психічного здоров’я, в тому числі пов’язаного з професійною діяльністю.

В програмі заходу – основні чинники психічного здоров’я лікарів та фактори, що на нього впливають. Слухачі дізнаються, що таке емоційне вигорання серед лікарів, як воно «пахне», що з ним робити та чому важливо приділяти достатню увагу своєму емоційному стану.

Терміни проведення: 22.05.2024 р. з 9.00 до 12.00 (перша частина) та 24.05.2024 р. з 9.00 до 12.00 (друга частина).

Формат проведення: змішаний (для частини слухачів – очно у безпечному просторі; для інших слухачів – дистанційно в режимі реального часу).

Ментор заходу: БОРЗЕНКО Віктор Русланович, фахівець Центру післядипломної медичної освіти, досвідчений лікар-психолог, психотерапевт, лікар-психіатр.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА (пілотний проєкт Каразінської школи ментального здоров’я)!

Для реєстрації пропонуємо заповнити Google-форму за посиланням. Координатори заходу зв’яжуться з Вами та забезпечать інформаційно-організаційний супровід процесу зарахування та навчання в залежності від обраного формату участі.

Каразінський університет – шана традиціям та рух до інновацій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *