ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Відбувся рейтинговий розподіл на програму підготовки в інтернатурі за державним замовленням випускників медичного факультету 2024 року

14 червня 2024 року за участю представниці Міністерства охорони здоров’я України, завідувачки Сектору з медичної науки Управління медичних кадрів, освіти і науки пані Олени НИКОНЧУК комісія у складі: голова комісії – ректор Тетяна КАГАНОВСЬКА; члени комісії: проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій БАБІЧЕВ; декан медичного факультету Тетяна ЛЯДОВА; заступник декана з навчальної роботи медичного факультету Ольга ВЛАСЕНКО; директор Центру післядипломної медичної освіти Олександр КОЗЛОВ; голова Студентської ради медичного факультету Софія ЖУК (за згодою); начальник відділу управління персоналом та роботи з медичними закладами Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації Лариса ГРИНЕНКО (за згодою), розглянула результати рейтингування за конкурсним балом випускників 2024 року медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

В ході засідання комісії 56 випускників медичного факультету з числа громадян України, які навчалися за державним замовленням та за кошти фізичних / юридичних осіб, визначили своє професійне майбутнє і обрали місце навчання в інтернатурі за державним замовленням з переліку пропозицій Міністерства охорони здоров’я України.

Всі випускники 2024 року медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, які проходили навчання в університеті за державним замовленням та за кошти фізичних / юридичних осіб, були присутні на засіданні комісії, підтвердили свої рішення особисто комісії під час її засідання та заявами, написаними власноруч, ознайомлені з підсумковим рішенням комісії. Зауважень від випускників щодо процедури рейтингового розподілу на програму підготовки в інтернатурі за державним замовленням та роботи комісії з рейтингового розподілу не надходило.

Всі рішення комісії з рейтингового розподілу на програму підготовки в інтернатурі за державним замовленням при Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна прийняті її членами одноголосно шляхом відкритого голосування під час засідання комісії.

Вітаємо випускників медичного факультету 2024 року з важливим кроком до професійного становлення і бажаємо нових досягнень та перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *