ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Каразінський університет отримав ліцензію на підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю 228 Педіатрія

Вперше в 200-річній історії Каразінського університету започатковано підготовку в інтернатурі за спеціальністю “Педіатрія”! Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.06.2024 р. № 424-л Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна отримав ліцензію на підготовку здобувачів освіти на програмі підготовки в інтернатурі за спеціальністю «Педіатрія» (термін навчання – 2 роки). Таким чином, на сьогодні Центр післядипломної медичної освіти Каразінського університету пропонує висококласну підготовку в інтернатурі за спеціальностями 221 Стоматологія, 222 Медицина та 228 Педіатрія галузі знань 22 Охорона здоров’я (загальна кількість спеціальностей в інтернатурі – 18).

Вже з 1 серпня 2024 року підготовку в інтернатурі за спеціальністю почнуть 8 лікарів-інтернів за спеціальністю “Педіатрія” бюджетної форми навчання. Впевнені, що до них приєднаються лікарі-інтерни контрактної форми навчання і разом сформують перше покоління лікарів-педіатрів Каразінської університетської родини!

Принагідно зауважимо, що Каразінська школа педіатрії є одним з провідних освітніх, наукових та клінічних центрів України та забезпечує повний цикл підготовки майбутніх лікарів-педіатрів: додипломна освіта, підготовка в інтернатурі та подальший безперервний професійний розвиток лікарів. Школа функціонує на базі провідної в країні профільної науково-дослідної ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України» та широко використовує можливості кращого симуляційного центру країни. Колектив Школи на чолі з відомим науковцем та клініцистом, д. мед. н., проф. Наталієй ШЕВЧЕНКО сформований з професіоналів з багаторічним клінічним та науково-педагогічним стажем.

Запрошуємо випускників 2024 року всіх закладів вищої освіти країни та випускників попередніх років на підготовку в інтернатурі за спеціальністю «Педіатрія». Інформаційно-організаційний супровід процедури зарахування забезпечують фахівці Центру післядипломної медичної освіти:
Телефон: +38 (067) 309-22-22 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: cpo@karazin.ua

Каразінський університет – вдалий мікс переваг класичної університетської освіти, вікових традицій підготовки лікарів та сучасних технологій навчання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *