ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Стажування за спеціальністю «Кардіологія» для лікарів-кардіологів

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа кардіології та функціональної діагностики запрошують лікарів-кардіологів, термін дії сертифікатів яких витік (менше 3-х років), на стажування за спеціальністю «Кардіологія» з наданням сертифікату лікаря-спеціаліста з терміном дії до червня 2029 року.

Стажування проводиться у змішаному форматі навчання на базі провідної кафедри країни та одного з кращих кардіологічних стаціонарів м. Харків – КНП «Міська клінічна лікарня №8». Колектив Школи на чолі з відомим клініцистом та науковцем, д. мед. н., проф. Вірою ЦЕЛУЙКО забезпечить актуалізацію знань та фахових компетентностей слухачів стажування з відпрацюванням практичних навичок в умовах реальної клінічної практики.

Терміни проведення: 03.05.2024 р. – 03.06.2024 р. (включно).

З повним переліком освітніх ініціатив Школи можна ознайомитись за посиланням. Працює Viber-спільнота Школи, де завжди можна отримати консультацію та допомогу з реєстрацією на освітні заходи. З питань реєстрації та за консультаціями пропонуємо звертатися до координатора Школи:
ПОЧЕПЦОВА Олена Григорівна, кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри кардіології, лабораторної та функціональної діагностики
Телефон: +38 (066) 795-69-59 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: pocheptsova.e@ukr.net

Каразінська школа кардіології та функціональної діагностики – провідний освітній осередок для кожного лікаря!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *