ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Стажування за спеціальністю «Кардіологія» з підтвердженням звання лікаря-спеціаліста

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа кардіології та функціональної діагностики на чолі з провідним клініцистом та науковцем країни, завідувачем кафедри, д. мед. н., проф. Вірою ЦЕЛУЙКО запрошують слухачів на стажування за спеціальністю «Кардіологія» з підтвердженням за результатами атестації на визначення знань та практичних навичок звання-лікаря спеціаліста для лікарів, термін дії сертифікатів яких вичерпано.

Цикл проводять провідні фахівці країни з числа досвідчених клініцистів та науковців на базі клінічної бази КНП «Міська клінічна лікарня № 8». В програмі циклу – результати останніх наукових досліджень, міжнародні рекомендації та протоколи на підґрунті доказової медицини від провідних науковців та клініцистів країни.

Терміни проведення: 30.04.2024 р. – 30.05.2024 р. включно.

Триває попередня реєстрація. Кількість місць в групі обмежена. З питань реєстрації та консультацій пропонуємо звертатися до координатора Школи:
ПОЧЕПЦОВА Олена Григорівна, кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри кардіології, лабораторної та функціональної діагностики
Телефон: +38 (066) 795-69-59 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: pocheptsova.e@ukr.net

Звертаємо увагу, що для оперативного інформування лікарів про наступні освітні заходи та з метою забезпечення інформаційно-організаційного супроводу процедури зарахування та навчання слухачів працює Viber-спільнота Школи.

Каразінська школа кардіології та функціональної діагностики – освітній супровід впродовж всієї професійної кар’єри для кожного лікаря-кардіолога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *