ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Поповнення навчального та клініко-діагностичного арсеналу Каразінської школи стоматології

Центром післядипломної медичної освіти та Каразінською школою стоматології розширено перелік навчального та клініко-діагностичного обладнання, яке використовується під час підготовки здобувачів освіти всіх категорій на базі Каразінського клініко-симуляційного центру (КНП ХОР «Харківська обласна стоматологічна поліклініка»).

У сучасній стоматологічній клінічній діяльності стоматологічне фотографічне дослідження є необхідною процедурою практично на всіх етапах надання допомоги: фіксація початкової клінічної ситуації, дослідження форми, кольору, співвідношень елементів зубо-лицевої композиції, фіксація вихідної клінічної ситуації, складання плану лікування, проектування протезування або реконструкції, прогнозування результатів лікування. Застосування сучасного професійного фотоапарату необхідно для матеріально-технічного забезпечення виконання освітньо-професійної програми Стоматологія, другого (магістерського) рівня вищої освіти, підготовки слухачів заходів БПР, в т. ч. циклів вторинної лікарської спеціалізації, та опанування практичних навичок лікарями-інтернами-стоматологами.

У 2023-2024 навчальному році Каразінською школою стоматології проведено більше 10 тренінгів з оволодіння практичними навичками із застосуванням фотоапарату, а завдяки отриманню сучасного обладнання освітні та лікувальні можливості Школи суттєво розширюються.

Каразінська школа стоматології на чолі з одним з провідних лікарів та викладачів країни, д. мед. н., проф. Андрієм НІКОНОВИМ запрошують абітурієнтів, студентів, лікарів-інтернів, молодих та досвідчених лікарів-стоматологів на освітні заходи Школи. З питань реєстрації та вступу на навчання просимо звертатися до очільника Каразінської школи стоматології:
НІКОНОВ Андрій Юрійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри стоматології
Телефон: +38 (050) 323-64-06 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: a.nikonov@karazin.ua

Детальніше про Каразінську школу стоматології за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *