ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Тренінг з оволодіння практичними навичками «FullFace y контурній пластиці. Лайфхаки концепції» (15 балів БПР)

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа косметології та естетичної медицини запрошує слухачів на тренінг з оволодіння практичними навичками з нарахуванням 15 балів безперервного професійного розвитку медичних працівників «FullFace y контурній пластиці. Лайфхаки концепції».

Знаннями та навичками зі слухачами ділиться керівник Каразінської школи косметології та естетичної медицини – викладач кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології з курсом дерматовенерології, лікар-дерматолог, досвідчений косметолог Алла ГАМІЛОВСЬКА – автор десятків наукових публікацій, учасник та організатор численних конференцій, симпозіумів, конгресів, досвідчений лікар-дерматолог з досвідом викладацької та практичної діяльності у сфері косметології понад 20 років.

Терміни проведення: 08.02.2024 р.

З питань реєстрації на тренінг просимо звертатися до куратора Школи:
ГАМІЛОВСЬКА Алла Петрівна, лікар-дерматовенеролог-косметолог, асистент кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології з курсом дерматовенерології
Телефон: +38 (050) 981-46-18 (Viber); +38 (096) 618-38- 66 (Telegram, WhatsApp)
Електронна пошта: alla_gam@ukr.net

Каразінська школа косметології та естетичної медицини – фундаментальна класична університетська освіта з міжнародним визнанням!

З повним планом освітніх заходів Каразінської школи косметології та естетичної медицини можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *