ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Тренінг з оволодіння практичними навичками «Конфлікти в стоматології. Види, урегулювання та профілактика» (25 балів БПР)

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа стоматології запрошує лікарів-стоматологів всіх спеціальностей на тренінг з оволодіння практичними навичками «Конфлікти в стоматології. Види, урегулювання та профілактика» з нарахуванням 25 балів безперервного професійного розвитку фармацевтичних та медичних працівників.

Освітній захід проводиться групою досвідчених фахівців під керівництвом завідувача кафедри стоматології медичного факультету Каразінського університету, д. мед. н., проф. Андрія НІКОНОВА на базі двох найсучасніших центрів: симуляційного та навчально-клінічного на базі КНП “Харківська обласна стоматологічна поліклініка”. Всі освітні заходи Каразінської школи стоматології проводяться з використанням сучасних симуляційних технологій навчання від відомих світових брендів та в умовах реальної клінічної практики на обладнанні Європейських виробників!

Терміни проведення освітнього заходу: 12.02.2024 р. – 16.02.2024 р. (включно).

Триває попередня реєстрація. Залишились останні місця!

Для реєстрації на освітній захід просимо звертатися електронною поштою (cpo@karazin.ua) або до координатора школи:
НІКОНОВ Андрій Юрійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри стоматології
Телефон: +38 (050) 323-64-06 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: a.nikonov@karazin.ua

Каразінська школа стоматології – повний цикл вищої стоматологічної освіти від шкільної парти до вершин професійної кар’єри!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *