ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Триває цикл семінарів з фізичної реабілітації для ветеранів та членів їх сімей (відеозвіт)

Центром післядипломної медичної освіти та Каразінською школою фізичної, реабілітаційної та спортивної медицини, спільно з ГО «Спілка ветеранів АТО» проводиться цикл навчальних семінарів, присвячених різним видам реабілітаційної допомоги. Програму заходів розроблено для осіб без вищої медичної освіти і в рамках проєкту адаптовано для військових, які проходять власний шлях реабілітації після поранень та захворювань, а також для членів їх сімей.

Під керівництвом к. мед. н., доц. БРИНЗИ Марії Сергіївни, провідні викладачі школи надають ґрунтовну теоретичну та якісну практичну підготовку. Вже проведені заняття за розділами:
✔загальні поняття реабілітації;
✔психологічна реабілітація військовослужбовців, принцип «рівний рівному»;
✔основи соматичної реабілітації;
✔скринінг в реабілітації, дотримання принципу «не нашкодь»;
✔введення у масажні техніки;
✔основи біомеханіки руху та тренувань.

Цикл занять триває, по закінченню всі учасники отримають сертифікати та матимуть змогу активно застосовувати знання на практиці в діючих підрозділах на різних етапах реабілітації та ресоціалізації захисників України. Через чисельні запити та зацікавленість слухачів, незабаром буде оголошено новий набір навчальних груп.

Триває попередня реєстрація на освітні заходи Каразінської школи фізичної, реабілітаційної та спортивної медицини. З питань забезпечення інформаційно-організаційного супроводу процесу зарахування пропонуємо звертатися до очільниці Школи:
БРИНЗА Марія Сергіївна, кандидат медичних наук, доцент, завідувачка кафедри пропедевтики внутрішньої медицини і фізичної реабілітації
Телефон: +38(097) 080-60-94 (Viber, Telegram, WhatsApp)
Електронна пошта: m.brynza@karazin.ua

Чекаємо в освітньо-професійному середовищі для медичних працівників та осіб без вищої медичної освіти Каразінського університету!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *