ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Цикл онлайн-лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології від провідних фахівців світу у Каразінському!

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії за чисельними проханнями запрошують слухачів на повторну онлайн лекцію з інфектології, яка буде проводитися в рамках співпраці з університетом Умео (Швеція). Матеріал лекції буде корисним для лікарів-інтернів та практикуючих лікарів всіх спеціальностей.

Лекція “Tularemia and Hantavirus Infection, or What Causes the Mouse Fever? / Туляремія та хантавірусна інфекція або що викликає мишачу лихоманку?” буде проведена 29.05.2024 р. з 14.00 до 15.00. Лекція присвячена темі лихоманки в окопах під час війни та диференціальній діагностиці з акцентом на туляремію та хантавірусну інфекцію. Спікер – Йохан Расмусон – інфекціоніст, старший консультант і викладач в інфекційній клініці університетської лікарні Умео. У своїй клінічній кар’єрі зосередився на діагностиці та лікуванні зоонозів, інфекції Clostridioides difficile, мікобактеріальних інфекцій та нещодавньої пандемії COVID-19. Докторська дисертація, захищена у 2015 році, стосувалася серцево-легеневих наслідків хантавірусної інфекції Пуумала, зоонозної вірусної інфекції, що передається через дихальні шляхи.

Формат проведення: дистанційний з обов’язковою особистою участю слухачів в режимі реального часу.

Доступ до платформу ZOOM:
Посилання
Ідентифікатор конференції: 817 4686 3397
Код доступу: 9Ad7DvbY

Час проведення: 29.05.2024 р., 14.00-15.00.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА (пілотний проєкт Каразінського університету).

Мова заходу: англійська (презентація з дубльованим українським перекладом).

Принагідно інформуємо, що Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії – одна з провідних в Україні та пропонує слухачам чимало цікавих освітніх заходів з нарахуванням балів БПР. З детальною інформацією про Школу можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *