ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Майстер-клас «Фундаментальна трихоскопія» (20 балів БПР)

Центр післядипломної медичної освіти Каразінського університету, Каразінська школа дерматовенерології та клінічної трихології за участю Українського товариства дослідження волосся запрошують лікарів всіх спеціальностей на майстер-клас «Фундаментальна трихоскопія» з нарахуванням 20 балів безперервного професійного розвитку слухачам, які виконали вимоги навчальної програми заходу.

Освітній захід проводиться групою досвідчених фахівців під керівництвом керівника Каразінської школи дерматовенерології та клінічної трихології, автора понад 200 наукових публікацій, в тому числі у виданнях Scopus, к. мед. н, доцент, проф. Юлії ОВЧАРЕНКО.

Терміни проведення освітнього заходу: 20.06.2024 р. – 21.06.2024 р. (включно)

Триває попередня реєстрація. Залишились останні місця! Для реєстрації на освітній захід просимо звертатися електронною поштою (cpo@karazin.ua) або до координатора Школи:
СЕРБІНА Інесса Михайлівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології з курсом дерматовенерології
Телефон: +38 (050) 364-25-60 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: serbinaim@gmail.com

Каразінська школа дерматовенерології та клінічної трихології – провідний осередок сучасної освіти та безперервного професійного розвитку лікарів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *