ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Цикл онлайн-лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології від провідних фахівців світу у Каразінському!

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії запрошують слухачів на онлайн-цикл лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології, які будуть проводити провідні фахівці світу з Німеччини, Швейцарії, США, Австрії та інших країн. Матеріал лекцій буде корисним для студентів старших курсів медичних університетів, лікарів-інтернів та практикуючих лікарів всіх спеціальностей. Цикл триватиме з 12.01.2024 р. до 17.05.2024 р. щоп’ятниці (час проведення та посилання на конкретну лекцію будуть уточнені напередодні, слідкуйте за анонсами!) та включатиме лекції на найактуальніші теми практичної медицини.

Шістнадцята лекція циклу «Хронічний аспергільоз легень» буде проведена 10.05.2024 р. з 15.00 до 16.00. Спікер – Гельмут Зальцер – професор клінічних інфекційних хвороб і керівник відділення інфекційних хвороб і тропічної медицини в Університетській лікарні ім. Кеплера в Лінці, Австрія. Він також обіймає посаду в новоствореному Інституті Ігнаца Земмельвайса у Відні. Після кількох років досліджень у Медичному університеті Граца в Австрії він пройшов стажування в Університетській лікарні Гамбург-Еппендорф та Науково-дослідному центрі Борстель у Німеччині. Його клінічні та дослідницькі інтереси зосереджені на респіраторних інфекціях, особливо на хронічному аспергільозі легень, який є важливим ускладненням посттуберкульозних захворювань легень. У 2017 році разом з професором Крістофом Ланге заснував дослідницьку мережу CPAnet з метою сприяння клінічно орієнтованим дослідженням для покращення лікування пацієнтів з хронічним аспергільозом легень.

Формат проведення: дистанційний з обов’язковою особистою участю слухачів в режимі реального часу.

Доступ до платформи ZOOM:
Посилання
Meeting ID: 843 1220 2234
Сode: 430015

Час проведення: 10.05.2024 р., 15.00-16.00.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА (пілотний проєкт Каразінського університету).

Мова заходу: англійська (презентації з дубльованим українським перекладом).

Принагідно інформуємо, що Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії – одна з провідних в Україні та пропонує слухачам чимало цікавих освітніх заходів з нарахуванням балів БПР. З детальною інформацією про Школу можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *