ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Цикли вторинної лікарської спеціалізації «Загальна практика – сімейна медицина»

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа сімейної медицини, гастроентерології та дієтології запрошує на цикли вторинної лікарської спеціалізації «Загальна практика – сімейна медицина». Програма циклів складається з теоретичної та практичної частин та передбачає опанування сучасних методів діагностики й лікування повного переліку захворювань з зони компетенції сучасного сімейного лікаря.

Заняття проводяться у змішаному режимі з відпрацюванням практичних навичок в умовах найкращого симуляційного центру країни та в умовах реальної клінічної практики на базі кращих закладів охорони здоров’я м. Харків.

Терміни проведення:
✅для лікарів загальної практики – сімейної медицини, які не працювали за спеціальністю менше трьох років, – з 02.01.24 р. по 02.02.2024 р. (1 місяць);
✅для лікарів-терапевтів, лікарів-педіатрів; лікарів загальної практики – сімейної медицини, які не працювали більше трьох років за цією спеціальністю – з 02.01.2024 р. по 26.03.2024 р. (3 місяці);
✅для лікарів, які закінчили інтернатуру за однією з лікарських спеціальностей, крім спеціальностей терапія, педіатрія, а також спеціальностей стоматологічного, медико-профілактичного, лабораторного, медико-психологічного профілю – з 02.12.2024 р. по 25.06.2024 р. (6 місяців).

При складанні програми за основу взято підхід, передбачений в наказах МОЗ України та Постановах Кабінету Міністрів України.

Триває попередня реєстрація. Залишаються декілька вільних місць для слухачів. Реєстрація електронною поштою центру (cpo@karazin.ua) або у кураторів школи:
ШЕРСТЮК Людмила Леонідівна
Телефон: +380504004203 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: l.l.sherstiuk@karazin.ua
ГРІДНЄВА Світлана Вікторівна
Телефон: +380673087186 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: s.gridneva@karazin.ua

Каразінський працює задля незламних! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *