ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Цикл онлайн-лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології від провідних фахівців світу у Каразінському!

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії запрошують слухачів на онлайн-цикл лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології, які будуть проводити провідні фахівці світу з Німеччини, Швейцарії, США, Австрії та інших країн. Матеріал лекцій буде корисним для студентів старших курсів медичних університетів, лікарів-інтернів та практикуючих лікарів всіх спеціальностей. Цикл триватиме з 12.01.2024 р. до 17.05.2024 р. щоп’ятниці (час проведення та посилання на конкретну лекцію будуть уточнені напередодні, слідкуйте за анонсами!) та включатиме 14 лекцій на найактуальніші теми практичної медицини.

Одинадцяту лекцію циклу «Вірусні гепатити – діагностика та лікування» буде проведено 05.04.2024 р. з 15.00 до 16.00.

Спікер – Томас Тео Брем – експерт з інфекційних захворювань в університетському медичному центрі Гамбург-Еппендорф та старший науковий співробітник Forschunhszentrum Borstel, який цікавиться респіраторними інфекціями в цілому та туберкульозом зокрема.

Формат проведення: дистанційний з обов’язковою особистою участю слухачів в режимі реального часу.

Доступ до платформи ZOOM:
🔗Посилання
🔗Meeting ID: 843 1220 2234
🔗Сode: 430015

Час проведення: 05.04.2024 р., 15.00-16.00.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА (пілотний проєкт Каразінського університету).

Мова заходу: англійська (презентації з дубльованим українським перекладом)

Принагідно інформуємо, що Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії – одна з провідних в Україні та пропонує слухачам чимало цікавих освітніх заходів з нарахуванням балів БПР. З детальною інформацією про Школу можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *