ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Цикл онлайн-лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології від провідних фахівців світу у Каразінському!

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії запрошують слухачів на онлайн-цикл лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології, які будуть проводити провідні фахівці світу з Німеччини, Швейцарії, США, Австрії та інших країн. Матеріал лекцій буде корисним для студентів старших курсів медичних університетів, лікарів-інтернів та практикуючих лікарів всіх спеціальностей. Цикл триватиме з 12.01.2024 р. до 17.05.2024 р. щоп’ятниці (час проведення та посилання на конкретну лекцію будуть уточнені напередодні, слідкуйте за анонсами!) та включатиме 14 лекцій на найактуальніші теми практичної медицини.

Четверта лекція циклу «Молекулярна діагностика туберкульозу» буде проведена 09.02.2024 р. з 15.00 до 16.00.

Спікер – доктор Тара НЕСС, науковий співробітник з дитячих інфекційних захворювань в Медичному коледжі Бейлора / Техаській дитячій лікарні та доцент Університету Аляски в Анкориджі (США). Вона захоплена розширенням доступу до охорони здоров’я для всіх людей, незалежно від соціально-економічного статусу чи географічного розташування. Вона працює як у клінічній, так і в науково-дослідницькій сфері, сприяючи зміцненню здоров’я дітей та поглибленню знань про інфекційні захворювання, з особливим акцентом на діагностиці туберкульозу.

Формат проведення: дистанційний з обов’язковою особистою участю слухачів в режимі реального часу; доступ до платформу ZOOM:
Посилання
Meeting ID: 843 1220 2234
Сode: 430015

Час проведення: 09.02.2024 р., 15.00-16.00.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА (пілотний проєкт Каразінського університету).

Мова заходу: англійська (презентації з дубльованим українським перекладом)

Принагідно інформуємо, що Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії – одна з провідних в Україні та пропонує слухачам чимало цікавих освітніх заходів з нарахуванням балів БПР. З детальною інформацією про Школу можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *