Цикл онлайн-лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології від провідних фахівців світу у Каразінському!

Центр післядипломної медичної освіти та Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії запрошують слухачів на онлайн-цикл лекцій з фтизіатрії, пульмонології та інфектології, які будуть проводити провідні фахівці світу з Німеччини, Швейцарії, США, Австрії та інших країн. Матеріал лекцій буде корисним для студентів старших курсів медичних університетів, лікарів-інтернів та практикуючих лікарів всіх спеціальностей. Цикл триватиме з 12.01.2024 р. до 17.05.2024 р. щоп’ятниці (час проведення та посилання на конкретну лекцію будуть уточнені напередодні, слідкуйте за анонсами!) та включатиме 14 лекцій на найактуальніші теми практичної медицини.

Сьома лекція циклу «Профілактика та попередження туберкульозу» буде проведена 01.03.2024 р. з 15.00 до 16.00. Спікер – Анна Марія Мандалакас, доктор медичних наук, професор педіатрії в Медичному коледжі Бейлора (США), очолює відділ глобального здоров’я та здоров’я іммігрантів, а також Глобальну програму з туберкульозу Техаської дитячої лікарні. Також працює ад’юнкт-професором у Школі громадського здоров’я Техаського університету та на кафедрі Лейбніца в Дослідницькому центрі Борстель (Німеччина), де вона є членом групи клінічних інфекційних хвороб у відділенні клінічного туберкульозу Німецького центру інфекційних досліджень. Протягом майже трьох десятиліть її наукові дослідження були зосереджені на ідентифікації мікобактерій туберкульозу, діагностиці та профілактиці туберкульозу з особливим акцентом на дітей та підлітків, які живуть з ВІЛ. На знак визнання її натхненного та новаторського духу вона була нагороджена премією Clara Southmayd Ludlow Американського товариства тропічної медицини та гігієни у 2022 році.

Формат проведення: дистанційний з обов’язковою особистою участю слухачів в режимі реального часу; доступ до платформу ZOOM:
Посилання
Meeting ID: 843 1220 2234
Сode: 430015

Дата та час проведення: 01.03.2024 р., 15.00-16.00.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА (пілотний проєкт Каразінського університету).

Мова заходу: англійська (презентації з дубльованим українським перекладом)

Принагідно інформуємо, що Каразінська школа пульмонології та фтизіатрії – одна з провідних в Україні та пропонує слухачам чимало цікавих освітніх заходів з нарахуванням балів БПР. З детальною інформацією про Школу можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *