ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

«Інструментальна мобілізація м’яких тканин і перкусійний масаж в реабілітації військовослужбовців. Техніки і практичне застосування»

9 грудня 2023 року Центром післядипломної медичної освіти у співпраці з позаштатною групою фізичної терапії та реабілітації оперативного угруповання військ «Харків» для студентів, лікарів-інтернів, лікарів, реабілітологів, викладачів та усіх бажаючих проведено майстер-клас з фізичної терапії та реабілітації «Інструментальна мобілізація м’яких тканин і перкусійний масаж в реабілітації військовослужбовців. Техніки і практичне застосування». На заході були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій БАБІЧЕВ та журналісти каналу «1+1».

Слухачі під час майстер-класу ознайомились з різноманітними видами інструментарію для перкусійного масажу та принципами його використання. Опанували навички різних технік мобілізації м’яких тканин.

Учасники тренінгу зробили власний внесок в покращення самопочуття наших захисників, а, отже, невеликим кроком наблизили Перемогу!

З питань реєстрації на освітні заходи з реабілітації звертайтеся:
Телефон: +38(067) 309-22-22
Електронна пошта: cpo@karazin.ua

Слава Героям! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *