ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Каразінська школа внутрішньої медицини

Школа забезпечує підготовку студентів за напрямком школи на додипломному рівні, пропонує випускникам навчання в інтернатурі, запрошує працівників сфери охорони здоров’я на цикли вторинної лікарської спеціалізації, стажування та численні заходи безперервного професійного розвитку з нарахуванням балів БПР.

Освітні заходи Школи забезпечують фундаментальну міждисциплінарну теоретичну підготовку слухачів на підґрунті останніх даних наукових досліджень та доказової медицини з широкою інтеграцією сучасних симуляційних технологій навчання на базі кращого симуляційного центру країни та в умовах реальної клінічної практики на клінічних базах медичного факультету.

Очолює Школу відомий науковець та клініцист, завідувач кафедри внутрішньої медицини, доктор медичних наук, професор, лікар-терапевт, лікар-ендокринолог Тетяна ТИХОНОВА – автор понад 200 наукових праць, опублікованих у вітчизняних і зарубіжних виданнях, в тому числі методичних рекомендацій для студентів, лікарів-інтернів і лікарів, співавтор навчального посібника «Клінічна фармакологія», член Харківського наукового медичного товариства ендокринологів, член спеціалізованої Вченої ради Д 64.564.01 при ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України», член Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (EASD), член редакційної колегії журналу «Проблеми ендокринної патології» з загальним стажем науково-педагогічної та клінічної роботи понад 35 років.

Освітню діяльність школи забезпечує потужний міжкафедральний науково-педагогічний колектив, до складу якого входять провідні фахівці країни. Наслідуючи міждисциплінарний підхід до організації заходів у сфері післядипломної освіти лікарів терапевтичних спеціальностей, підготовку слухачів окремих освітніх заходів здійснюють науково-педагогічні фахівці інших кафедр медичного факультету в межах своєї компетенції.

Провідні викладачі Школи:

Screenshot_1
Screenshot_2
Screenshot_3
Screenshot_4
Screenshot_5
Screenshot_6
  • Підготовка лікарів-спеціалістів за спеціальністю "Терапія"
  • Підготовка лікарів-спеціалістів за спеціальністю "Ендокринологія"
  • Підготовка лікарів-спеціалістів за спеціальністю "Ревматологія"
  • Сучасні аспекти клінічної ендокринології: питання діагностики та лікування ендокринних захворювань
  • Диференційний діагноз в ревматології та сучасні підходи до лікування ревматичних захворювань
  • Національні та міжнародні рекомендації діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Моніторування ЕКГ та артеріального тиску"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Поглиблений аналіз даних холтерівського моніторування ЕКГ у хворих з тахіаритміями"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Клінічна ЕКГ"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Ведення амбулаторних хворих на інсулінотерапії: алгоритми призначення та корекції дози"
image

Реєстрація на освітні заходи школи

ГОРШУНСЬКА Мар’яна Юріївна

координатор Школи

📩: gorshunskayam@gmail. com

image

Реєстрація на освітні заходи школи

СТЕКЛЯРОВА Наталя Володимирівна

фахівець Центру

📩: n.steklyarova@karazin.ua

Керівник Школи

Screenshot_1

Тетяна ТИХОНОВА

доктор медичних наук, професор
Липень 2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Місце формування та становлення справжніх героїів у білих халатах!

Працює Facebook-спільнота Школи

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини Школи