IMG_8825
Каразінська школа дерматовенерології та клінічної трихології
dermoscopy-kelowna-skin-cancer

Каразінська школа дерматовенерології та клінічної трихології забезпечує всебічну сучасну післядипломну підготовку випускників медичних закладів вищої освіти в інтернатурі за спеціальністю «Дерматовенерологія», лікарів на циклах спеціалізації за спеціальністю «Дерматовенерологія», на циклах тематичного удосконалення та численних заходах безперервного професійного розвитку (майстер-класи, тренінги з оволодіння практичними навичками, науково-практичні конференції тощо).

Цикли вторинної спеціалізації

Назва заходу
Тривалість, міс.
Терміни проведення
Для лікарів, які вперше отримують вторинну спеціалізацію
Дерматовенерологія
6
02.10.23 – 01.04.24
Для лікарів, які не працювали більше 3 років за спеціальністю
Дерматовенерологія
3
04.12.23 – 05.03.24
Для лікарів, які не працювали менше 3 років за спеціальністю
Дерматовенерологія
1
05.02.23 – 05.03.24

Освітні заходи школи проводяться в умовах реальної клінічної практики на клінічних базах Школи, якими є комунальне некомерційне підприємство Харківської міської ради «Міський клінічний шкірно венерологічний диспансер 5», дерматологічне відділення № 1 – провідний профільний заклад охорони здоров’я міста та «Інститут трихології» (ТОВ «Харизма Плюс») – спеціалізований клінічний, науково-дослідний та навчальний центр.

Школа пропонує організацію та проведення виїзних освітніх заходів в інших містах України безпосередньо на робочому місці лікарів, змішані та дистанційні форми навчання.

Цикли тематичного удосконалення

Назва заходу
Тривалість, міс.
Терміни проведення
Питання клінічної дерматології в умовах реальної практики
0,5
14.02.24 – 28.02.24
Питання клінічної дерматології в умовах реальної практики
0,5
22.05.24 – 05.06.24

Частина освітніх заходів Каразінської школидерматовенерології та клінічної трихології (майстер-класи, тренінги з оволодіння практичними навичками тощо) орієнтовані на поглиблення знань та вмінь, набуття додаткових компетенцій та опанування нових практичних навичок студентами всіх медичних спеціальностей та лікарями-інтернами.Педіатрія» та здобувачами освіти, які проходять навчання в інтернатурі за всіма лікарськими спеціальностями.

Тренінги з оволодіння практичними навичками

Назва заходу
Тривалість, днів
Терміни проведення
Фундаментальна трихоскопія
3
06.11.23 – 07.11.23
Фундаментальна трихоcкопія
3
08.02.24 – 09.02.24
Фундаментальна дерматоскопія
3
02.02.24 – 04.02.24
Фундаментальна дерматоскопія
3
06.06.24 – 08.06.24

Майстер-класи

Назва заходу
Тривалість, днів
Терміни проведення
Клінічна трихологія
3
02.11.23 – 04.11.23
Клінічна трихологія
3
05.02.24 – 07.02.24

Керівник Каразінської школи дерматовенерології та клінічної трихології –професор кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат  медичних наук, професор, директор «Інституту Трихології», лікар-дерматолог Юлія ОВЧАРЕНКО – Президент Українського товариства дослідження волосся (UHRS), Скарбник Міжнародного товариства трихоскопії (ITS), Віце-президент Товариства дослідження волосся Східної Європи та Азії (EEAHRS), Радник членського комітету Європейського товариства дослідження волосся (EHRS), співзасновник організації пацієнтів «Школа алопеції» в Україні, автор та співавтор понад 100 наукових праць з дерматології та трихології, 5 патентів України; співавтор національних клінічних посібників «Фармакотерапія вогнищевої алопеції», «Сучасні методи діагностики нерубцевої алопеції», «Менеджмент хворих на вогнищеву алопецію»; автор та співавтор 7 книг (1 та 2 видання книги «Трихологія», «Ін›єкційні методи в косметології», «Вікова та гендерна косметологія», «Трихопатії у дітей», перекладного видання «Атласу трихоскопії», «Психотрихологія») з загальним стажем науково-педагогічної та клінічної діяльності понад 25 років.

Освітню діяльність школи забезпечує потужний міжкафедральний науково педагогічний колектив, до складу якого входять 5 професорів, докторів наук, та 8 кандидатів медичних наук, доцентів. Наслідуючи міждисциплінарний підхід до організації заходів у сфері післядипломної освіти лікарів терапевтичних та інструментально-діагностичних лікарських спеціальностей, підготовку слухачів окремих освітніх заходів здійснюють науково-педагогічні фахівці інших кафедр медичного факультету в межах своєї компетенції.

Симбіотична робота фахівців у сфері дерматовенерології та клінічної трихології, інструментально-лабораторної діагностики, інформаційних технологій в медицині та інших галузей медичної науки у поєднанні з практично-орієнтованими програмами навчання та безпосередньою участю у клінічній роботі на підґрунті наукових даних доказової медицини дозволяють створити унікальне, комфортне та повноцінне освітнє середовище для кожного практикуючого або майбутнього лікаря.

Освітні заходи школи: інтернатура зі спеціальності «Дерматовенерологія», спеціалізація «Дерматовенерологія» (6 місяців для лікарів загальної практики – сімейних лікарів, лікарів-терапевтів, лікарів-імунологів), цикли тематичного удосконалення «Питання клінічної дерматології в умовах реальної практики» (лікарі-дерматовенерологи), майстер-класи «Клінічна трихологія», «Фундаментальна трихоскопія» та «Фундаментальна дерматоскопія» (лікарі лікувального профілю). Online-заходи школи проводяться на платформі «UHRS education».

З питань реєстрації на освітні заходи школи просимо звертатися до контактної особи школи:

СЕРБІНА Інесса Міхайлівна, доктор медичних
наук, професор, професор кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології з курсом
дерматовенерології

Телефон: +38 (050) 364-25-60 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: serbinaim@gmail.com

БЕСКОРОВАЙНА Катерина Олегівна, секретар

Телефон: +38 093 121 86 90 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: ukrhrs@gmail.com

Координаційний центр Школи:

Телефон: +38 (095) 926-25-85 (Viber, Telegram)
Електронна пошта: ukrhrs@gmail.com