ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Старт проєкту «Каразінський Центр післядипломної медичної освіти»

Шановні друзі, колеги, каразінці!

Попри війну Каразінським університетом розроблено один з найбільших в країні планів освітніх заходів у сфері післядипломної медичної освіти для досвідчених і починаючих фахівців, лікарів-інтернів та студентів-медиків всіх спеціальностей.

16 спеціальностей інтернатури, 43 вторинних лікарських спеціалізації, 300+ заходів безперервного професійного розвитку медичних працівників, кращий в країні симуляційний центр з навчально-тренувальним обладнанням відомих світових брендів, найпотужніша в країні Каразінська школа стоматології з власним симуляційним та клініко-практичним освітніми центрами, міжнародна сертифікація програм підготовки, 3 міжнародних стартапи медичних проєктів, 20+ кращих клінічних баз регіону! І це не все!

Освітні ініціативи Каразінського університету для осіб немедичних спеціальностей – це знання від професіоналів, необхідні кожному українцю! Вчимо надавати невідкладну допомогу, зупиняти кровотечі, проводити серцево-легеневу реанімацію, зберігати здоров’я та красу, формувати здоровий спосіб життя, виконувати медичні маніпуляції і ще багато важливого, цікавого та актуального!

Ми зберегли 200-річні традиції класичної університетської освіти, додали інноваційні технології навчання, взяли кращий симуляційний центр країни і 30 провідних закладів охорони здоров’я регіону і залучили 12 кафедр медичного факультету, 21 школу післядипломної медичної освіти та 17 факультетів університету до підготовки справжніх героїв у білих халатах!
Проєкт «Каразінський Центр післядипломної медичної освіти» стартує! Підпишіться на нас у соціальних мережах та месенджерах! В нас чимало цікавого для кожного з вас! Далі буде… Далі буде Каразінський і Україна! Тримаємо стрій, віримо і наближаємо Перемогу!

Найцікавіше попереду! Слідкуйте за новинами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *