ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Викладачі Каразінської школи профілактичної медицини та менеджменту в охороні здоров’я – учасники круглого столу під егідою Міністерства охорони здоров’я України

14.06.2024 р. к. мед. н., доц. Ірина РЕДЬКА взяла участь у роботі круглого столу «Запровадження в освітній діяльності закладів вищої медичної освіти сертифікатної програми «Сучасні інструменти управління закладом охорони здоров’я», яка розроблена за ініціативою МОЗ на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за методично-організаційної підтримки бюро стратегічного супроводу Superwise та бізнес-школи Українського католицького університету.

Програма розрахована на керівників закладів охорони здоров’я спеціалізованої ланки, їх заступників і кадровий резерв та складається з чотирьох модулів «Стратегія та міжнародні фреймворки», «Управління фінансами», «Управління людськими ресурсами» та «Управління якістю» в закладах охорони здоров’я.

За результатами спільної роботи провідних провайдерів освітніх послуг для працівників сфери охорони здоров’я, керівників закладів охорони здоров’я всіх форм власності та провідних експертів визначено специфічні освітні потреби керівників закладів охорони здоров’я, відпрацьовано практичні кейси для формування необхідних компетенцій зі стратегічного планування та проєктного менеджменту, управління фінансами з використанням засобів фандрейзингу, управління змінами та кризові комунікації в закладах охорони здоров’я.

Ці та інші знання провідних фахівців в сфері менеджменту в охороні здоров’я вже з вересня 2024 року стануть доступні для слухачів Каразінської школи профілактичної медицини та менеджменту в охороні здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *