«BODNAR CLINIC» – нова клінічна база медичного факультету та новий партнер Каразінського університету!

Днями підписано договір про дружбу, партнерство та співробітництво між Каразінським університетом та однією з провідних приватних клінік пластичної та щелепно-лицевої хірургії країни «BODNAR CLINIC», яка вже незабаром стане виконувати функцію клінічної бази медичного факультету.

«BODNAR CLINIC» – сучасний, потужний клінічний центр пластичної та щелепно-лицевої хірургії з колективом професіоналів з великим досвідом практичної роботи у галузі, частина яких проваджує науково-педагогічну діяльність на кафедрі стоматології медичного факультету.

Поєднання можливостей Каразінського університету та «BODNAR CLINIC» дасть можливість відпрацювання студентами, лікарями-інтернами та слухачами заходів безперервного професійного розвитку практичних навичок в умовах реальної клінічної практики.

Каразінський університет – освітній флагман регіону! Чекаємо на цікавих та корисних освітніх заходах! Готуємо справжніх професіоналів своєї справи!

План освітніх заходів для медичних працівників доступний за посиланням (https://cpo.karazin.ua/zakhody-bpr/). Попередня реєстрація електронною поштою – cpo@karazin.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *