Інтернатура

Інтернатура – форма первинної спеціалізації осіб за лікарськими та фармацевтичними / провізорськими спеціальностями для отримання кваліфікації лікаря-спеціаліста або фармацевта/провізора-спеціаліста.

Процедуру зарахування та навчання в інтернатурі регламентовано Положенням про інтернатуру, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22.06.2021 р. № 1254.

 

Центр післядипломної медичної освіти пропонує випускникам медичного факультету Каразінського університету та випускникам всіх медичних закладів вищої освіти України навчання в інтернатурі за 16 спеціальностями за державним замовленням (бюджетна форма) та за кошти фізичних та юридичних осіб (контрактна форма).

Команда Центру та досвідчені викладачі-клініцисти медичного факультету створили абсолютно нову модель інтернатури, додавши до традиційного навчання чимало сучасних педагогічних прийомів, інноваційних освітніх технологій та практично орієнтованих компонентів, що дозволило створити одну з кращих освітніх пропозицій для випускників медичних закладів вищої освіти в Україні. 

 

 

 

Вступай на навчання в інтернатурі до Каразінського!

Каразінський Центр післядипломної медичної освіти пропонує:

Реєстрація на навчання в інтернатурі

Для студентів шостих курсів всіх закладів вищої медичної освіти України пропонується попередня реєстрація на навчання в інтернатурі у Каразінському.

Рекомендуємо завчасно заявити про намір вступити у Каразінський, скориставшись контактами. 

Більше інформації