ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Каразінська школа фізичної, реабілітаційної та спортивної медицини

Школа забезпечує підготовку студентів за напрямком школи на додипломному рівні, навчання лікарів-інтернів, підвищення кваліфікації лікарів всіх спеціальностей на циклах вторинної лікарської спеціалізації, стажуваннях та численних заходах безперервного професійного розвитку з нарахуванням балів БПР

Освітні заходи Школи забезпечують фундаментальну міждисциплінарну теоретичну підготовку слухачів передусім за спеціальністю 227 Фізична терапія, реабілітація, а також інших спеціальностей галузі знань 22 Охорона здоров’я на підґрунті останніх даних наукових досліджень та доказової медицини з широкою інтеграцією сучасних симуляційних технологій навчання на базі кращого симуляційного центру країни та в умовах реальної клінічної практики на клінічних базах медичного факультету. Школа працює на базі декількох клінічних баз з числа провідних в області закладів охорони здоров’я: багатопрофільна лікарня “Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 1”, Військово-медичний центр північного регіону, ТОВ “AlefClinic” та інші, які використовуються для відпрацювання практичних навичок в умовах реальної клінічної практики. Важливим компонентом підготовки здобувачів освіти всіх категорій є можливість працювати в команді фізичної терапії та реабілітації позаштатної групи військового угруповання “Харків”, в якій в умовах реальної практики, допомогаючи захисникам України, слухачі до досконалості відточують практичні навички.

Очолює Школу відомий науковець та клініцист, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фізичної реабілітації медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат медичних наук, доцент, лікар-кардіолог, лікар-терапевт Марія БРИНЗА – автор понад 70 наукових статей у фахових виданнях, в тому числі близько 10 у виданнях Scopus та Web оf Science, понад 60 тез доповідей, 5 патентів, 3 підручників та навчальних посібників, більше 250 методичних рекомендацій, керівник 1 дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук, спікер всеукраїнських та міжнародних конференцій і конгресів, співорганізатор науково-практичних конференцій з загальним стажем науково-педагогічної та клінічної діяльності понад 15 років.

Освітню діяльність школи забезпечує потужний міжкафедральний науково-педагогічний колектив, до складу якого входять провідні фахівці країни з міжнародною сертифікацією у сфері своєї діяльності. Наслідуючи міждисциплінарний підхід до організації освітнього процесу студентів, лікарів-інтернів, молодих та досвідчених лікарів всіх спеціальностей у області фізичної терапії, реабілітаційної та спортивної медицини, підготовку здійснюють науково-педагогічні фахівці інших кафедр медичного факультету в межах своєї компетенції.

Провідні викладачі Школи:

Screenshot_2
Screenshot_1
Screenshot_3
Screenshot_4
Screenshot_2
  • Підготовка лікарів-спеціалістів за спеціальністю "Фізична та реабілітаційна медицина"
  • Підготовка спеціалістів за спеціальністю "Ерготерапія"
  • Підготовка спеціалістів за спеціальністю "Фізична терапія"
  • Фізична реабілітація пацієнтів з деформуючим остеоартрозом
  • Ведення пацієнтів з бойовою травмою
  • Основи фізичної реабілітації пацієнтів після хірургічного лікування суглобів та хребту
  • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Фізична реабілітація пацієнтів, що підлягають протезуванню тазостегнового та колінного суглобів, у післяопераційному періоді"
  • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Мультидисциплінарний підхід у веденні пацієнтів з ортопедичною патологією"
  • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Основи фізичної реабілітації. Мультидисциплінарний підхід до лікування та відновлення пацієнта"
image

Реєстрація на освітні заходи школи

БРИНЗА Марія Сергіївна

координатор Школи

📩: m.brynza@karazin.ua

image

Реєстрація на освітні заходи школи

КОЗЛОВА Олена Георгіївна

фахівець Центру

📩: o.kozlova@karazin.ua

Керівник Школи

Screenshot_1

Марія БРИНЗА

кандидат медичних наук, доцент
Липень 2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Місце формування та становлення справжніх героїів у білих халатах!

Працює Facebook-спільнота Школи

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Instagram-спільнота Школи

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини