Понад 100 років тому внаслідок злочинних, антиукраїнських дій радянської влади Каразінський університет закрив свої двері для майбутніх лікарів-стоматологів.
Минуло століття і команда відданих служінню найкращому університету країни та розвитку медичної освіти в Україні за ініціативи та підтримки ректорки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна проф. Тетяни КАГАНОВСЬКОЇ виправляє помилки історії.
Слід підкреслити, що старт підготовки студентів-стоматологів відбудеться на міцному підґрунті.
Більше року в університеті успішно функціонує найкрутіша в країні Каразінська школа стоматології, яка стала лідером освітніх ініціатив у сфері післядипломної освіти та підвищення кваліфікації практикуючих лікарів-стоматологів України.
Більше 1000 лікарів-стоматологів пройшли цикли спеціалізації та стажування, численні майстер-класи та симуляційні тренінги на базі Каразінського університету за 2022-2023 навчальний рік.
Не менш успішним обіцяє бути поточний навчальний рік.
На цей час роботу Каразінської школи стоматології забезпечує колектив кафедри стоматології медичного факультету, який включає близько 20 провідних фахівців у різних сферах стоматології на чолі з відомим викладачем та клініцистом, д. мед. н., проф. Андрієм НІКОНОВИМ.
![Дизайн без названия (30)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-30.png)
![Дизайн без названия (30)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-30-150x150.png)
![Дизайн без названия (37)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-37.png)
![Дизайн без названия (37)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-37-150x150.png)
![Дизайн без названия (35)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-35.png)
![Дизайн без названия (35)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-35-150x150.png)
![Дизайн без названия (34)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-34.png)
![Дизайн без названия (34)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-34-150x150.png)
![Дизайн без названия (36)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-36.png)
![Дизайн без названия (36)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-36-150x150.png)
![Дизайн без названия (31)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-31.png)
![Дизайн без названия (31)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-31-150x150.png)
![Дизайн без названия (32)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-32.png)
![Дизайн без названия (32)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-32-150x150.png)
![Дизайн без названия (33)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-33.png)
![Дизайн без названия (33)](https://cpo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/11/Дизайн-без-названия-33-150x150.png)
До старту підготовки майбутніх кращих лікарів-стоматологів країни підготували сучасний стоматологічний симуляційний центр та унікальний клінічно-практичний центр стоматології на базі провідного лікувально-профілактичного закладу Харківської області, офіційне відкриття яких заплановане на найближчі тижні.
Гарантуємо майбутнім студентам стовідсоткову реалізацію Каразінської практики підготовки кращих фахівців – фундаментальна міждисциплінарна підготовка із залученням декількох факультетів найкращого класичного університету країни, опанування практичних навичок в умовах сучасного симуляційного центру під керівництвом топових фахівців галузі та відпрацювання фахових компетенцій в умовах реальної клінічної практики на базі провідного закладу охорони здоров’я регіону!
З питань вступу просимо звертатися:
- +380(68)569-65-99 (Viber)
- +380(73)179-74-54 (Telegram)
- vstup.med@karazin.ua
Працюємо задля Перемоги! Навчаємо найкращих! Лікарям-стоматологам у Каразінському бути!
Віват, Каразінський!