ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Вища стоматологічна освіта знову в Каразінському!

Понад 100 років тому внаслідок злочинних, антиукраїнських дій радянської влади Каразінський університет закрив свої двері для майбутніх лікарів-стоматологів.

Минуло століття і команда відданих служінню найкращому університету країни та розвитку медичної освіти в Україні за ініціативи та підтримки ректорки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна проф. Тетяни КАГАНОВСЬКОЇ виправляє помилки історії.

Слід підкреслити, що старт підготовки студентів-стоматологів відбудеться на міцному підґрунті.

Більше року в університеті успішно функціонує найкрутіша в країні Каразінська школа стоматології, яка стала лідером освітніх ініціатив у сфері післядипломної освіти та підвищення кваліфікації практикуючих лікарів-стоматологів України.

Більше 1000 лікарів-стоматологів пройшли цикли спеціалізації та стажування, численні майстер-класи та симуляційні тренінги на базі Каразінського університету за 2022-2023 навчальний рік.

Не менш успішним обіцяє бути поточний навчальний рік.

На цей час роботу Каразінської школи стоматології забезпечує колектив кафедри стоматології медичного факультету, який включає близько 20 провідних фахівців у різних сферах стоматології на чолі з відомим викладачем та клініцистом, д. мед. н., проф. Андрієм НІКОНОВИМ.

Дизайн без названия (30)Дизайн без названия (30)
Дизайн без названия (37)Дизайн без названия (37)
Дизайн без названия (35)Дизайн без названия (35)
Дизайн без названия (34)Дизайн без названия (34)
Дизайн без названия (36)Дизайн без названия (36)
Дизайн без названия (31)Дизайн без названия (31)
Дизайн без названия (32)Дизайн без названия (32)
Дизайн без названия (33)Дизайн без названия (33)

До старту підготовки майбутніх кращих лікарів-стоматологів країни підготували сучасний стоматологічний симуляційний центр та унікальний клінічно-практичний центр стоматології на базі провідного лікувально-профілактичного закладу Харківської області, офіційне відкриття яких заплановане на найближчі тижні.

Гарантуємо майбутнім студентам стовідсоткову реалізацію Каразінської практики підготовки кращих фахівців – фундаментальна міждисциплінарна підготовка із залученням декількох факультетів найкращого класичного університету країни, опанування практичних навичок в умовах сучасного симуляційного центру під керівництвом топових фахівців галузі та відпрацювання фахових компетенцій в умовах реальної клінічної практики на базі провідного закладу охорони здоров’я регіону!

З питань вступу просимо звертатися:

Працюємо задля Перемоги! Навчаємо найкращих! Лікарям-стоматологам у Каразінському бути!

Віват, Каразінський!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *