ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Каразінська школа менеджменту болю та наукової досконалості

Школа забезпечує підготовку студентів за напрямком школи на додипломному рівні, бере участь у підготовці лікарів-інтернів, запрошує працівників сфери охорони здоров’я на численні заходи безперервного професійного розвитку з нарахуванням балів БПР.

Освітні заходи Школи забезпечують фундаментальну міждисциплінарну теоретичну підготовку слухачів на підґрунті останніх даних наукових досліджень та доказової медицини з широкою інтеграцією сучасних симуляційних технологій навчання на базі кращого симуляційного центру країни та в умовах реальної клінічної практики на клінічних базах медичного факультету. Клінічною базою Школи є провідний в Україні науково-дослідний та клінічний заклад – ДУ “Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України”.

Очолює Школу відомий науковець та клініцист, заступник директора з наукової роботи ДУ “Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України”, професор кафедри загальної хірургії, анестезіології та паліативної медицини, доктор медичних наук, професор, лікар-невролог Інга ФЕДОТОВА – автор більше 150 наукових публікацій, 8 патентів, член International Brain Research Organization, член North Americal Spine Society, член Спеціалізованої Вченої ради ДФ 64.607.001 з загальним стажем науково-педагогічної та клінічної роботи більше 25 років.

Освітню діяльність школи забезпечує потужний міжкафедральний науково-педагогічний колектив, до складу якого входять провідні фахівці країни. Наслідуючи міждисциплінарний підхід до організації заходів у сфері післядипломної освіти лікарів всіх спеціальностей, підготовку слухачів окремих освітніх заходів здійснюють науково-педагогічні фахівці інших кафедр медичного факультету в межах своєї компетенції.

Провідні викладачі Школи:

Федотова І. Ф.
  • Підготовка спеціалістів за спеціальністю "Клінічні дослідження"
  • Підготовка спеціалістів за спеціальністю "Протезування-ортезування"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Мистецтво неврологічного огляду пацієнта"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Ботулінотерапія у неврологічній практиці"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Лікувально-діагностичні блокади у клінічній практиці"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Принципи клінічних досліджень: GCP стандарт"
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками "Школа молодих науковців. Крок за кроком до якісного наукового дослідження"
image

Реєстрація на освітні заходи школи

ФЕДОТОВА Інга Фридонівна

координатор Школи

📩: i.fedotova@karazin.ua

image

Реєстрація на освітні заходи школи

СТЕКЛЯРОВА Наталя Володимирівна

фахівець Центру

📩: n.steklyarova@karazin.ua

Керівник Школи

Screenshot_1

Інга ФЕДОТОВА

доктор медичних наук, професор
Липень 2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Місце формування та становлення справжніх героїів у білих халатах!

Працює Facebook-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Instagram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Telegram-спільнота Центру

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини