ЦПМО

61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6

Каразінська школа ультразвукової діагностики

Школа забезпечує підготовку студентів за напрямком школи на додипломному рівні, навчання лікарів-інтернів, підвищення кваліфікації лікарів всіх спеціальностей на циклах вторинної лікарської спеціалізації, стажуваннях та численних заходах безперервного професійного розвитку з нарахуванням балів БПР

Освітні заходи Школи забезпечують фундаментальну міждисциплінарну теоретичну підготовку слухачів на підґрунті останніх даних наукових досліджень та доказової медицини з широкою інтеграцією сучасних симуляційних технологій навчання на базі кращого симуляційного центру країни та в умовах реальної клінічної практики на клінічних базах медичного факультету. Школа працює на базі декількох клінічних баз, в тому числі на базі одного з провідних в області закладів охорони здоров’я – багатопрофільної лікарні “Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 1”, яка використовується для відпрацювання практичних навичок в умовах реальної клінічної практики. Переважна більшість освітніх заходів Школи складається з трьох послідовних компонентів освітнього процесу: сучасна теоретична підготовка, відпрацювання навичок на кращих в світі симуляторах та відпрацювання навичок в умовах реальної клінічної практики на обладнанні експертного рівню.

Очолює Школу відомий науковець та клініцист, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фізичної реабілітації медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат медичних наук, доцент, лікар-кардіолог, лікар-терапевт Марія БРИНЗА – автор понад 70 наукових статей у фахових виданнях, в тому числі близько 10 у виданнях Scopus та Web оf Science, понад 60 тез доповідей, 5 патентів, 3 підручників та навчальних посібників, більше 250 методичних рекомендацій, керівник 1 дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук, спікер всеукраїнських та міжнародних конференцій і конгресів, співорганізатор науково-практичних конференцій з загальним стажем науково-педагогічної та клінічної діяльності понад 15 років.

Освітню діяльність школи забезпечує потужний міжкафедральний науково-педагогічний колектив, до складу якого входять провідні фахівці країни з міжнародною сертифікацією у сфері своєї діяльності. Наслідуючи міждисциплінарний підхід до організації освітнього процесу студентів, лікарів-інтернів, молодих та досвідчених лікарів всіх спеціальностей у сфері ультразвукової діагностики, підготовку здійснюють науково-педагогічні фахівці інших кафедр медичного факультету в межах своєї компетенції.

Провідні викладачі Школи:

Screenshot_1
Screenshot_3
Screenshot_2
 • Підготовка лікарів-спеціалістів за спеціальністю "Внутрішні хвороби"
 • Підготовка лікарів-спеціалістів за спеціальністю "Ультразвукова діагностика"
 • Ангіологія: дослідження венозних та артеріальних стволів нижніх кінцівок, магістральних судин шиї
 • Ехокардіографія
 • Ультразвукова діагностика на місці надання медичної допомоги
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ургентні стани в гінекології"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Основи перинатального ультразвуку"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Доплерометрія в акушерстві та гінекології"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукове дослідження кістково-м’язової системи. Дослідження плечового, кульшового, колінного та гомілковостопного суглобів"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукове дослідження магістральних судин та м’яких тканин шиї"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукове дослідження сечостатевої системи. Чек-ап чоловічого здоров’я: дослідження передміхурової залози, органів мошонки"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукове дослідження щитоподібної залози. Система класифікації TIRADS"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукове дослідження артеріальних та венозних стволів верхніх і нижніх кінцівок"
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ургентне ультразвукове дослідження органів черевної порожнини при невідкладних станах "
 • Тренніг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукове дослідження на місці надання медичної допомоги"
image

Реєстрація на освітні заходи школи

БРИНЗА Марія Сергіївна

координатор Школи

📩: m.brynza@karazin.ua

image

Реєстрація на освітні заходи школи

КОЗЛОВА Олена Георгіївна

фахівець Центру

📩: o.kozlova@karazin.ua

Керівник Школи

Screenshot_1

Марія БРИНЗА

кандидат медичних наук, доцент
Липень 2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Місце формування та становлення справжніх героїів у білих халатах!

Працює Facebook-спільнота Школи

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини

Працює Instagram-спільнота Школи

Консультації, інформаційно-організаційний супровід, позапланові освітні заходи, попередня реєстрація на навчання, відповіді на запитання, останні новини